Sponzoři

Sponzorství


Chcete se stát sponzorem? Napište nám na email rybaricl@seznam.cz

Sponzorujte rybářský ples, rybářské závody nebo malé začínající rybáře v rybářském kroužku.

Prodejna rybářských potřeb

tropicfishing.cz

je internetový obchod, který navazuje na tradici známé rybářské prodejny v Liberci, která je stále otevřena novým i pravidelným zákazníkům. Prodejna funguje od roku 1993 a nabízí vedle prodeje zboží i odborné poradenství a zázemí solidního jednání.

V našem e-shopu můžete zakoupit potřeby na kaprařinu, feeder, přívlač, muškařinu, sumcařinu, mořský rybolov a další. Vedle prutů, navijáků a nástrah u nás najdete také veškeré doplňkové vybavení, které k rybaření jednoznačně patří, jako například lehátka, spacáky, bivaky, oblečení i dárkové zboží. Trvale vytváříme cenově výhodné akce a získáváme pro zákazníky zboží, které je k sehnání jen u nás. Pravidelně inzerujeme zvýhodněné sety. Jednoduše se snažíme dělat rybářům.


Obchodní dům (Česká Lípa)

facebook.com/odandyceskalipa

Obchodní dům momentálně nabízí široký sortiment zboží. Naleznete zde sportovní oblečení a doplňky, módu, obuv, elektroniku, drogerii, papírnictví, železářství, květinářství, mobilní telefony, nábytek, cukrárnu, kadeřnictví, pedikúru, potřeby pro zvířecí miláčky a mnoho dalšího. V oddělení potravin najdete i druhy zboží, které v běžných obchodních centrech nenajdete. Součástí Obchodního domu Andy je i bar Bohemia Café a lékárna Dr. Max.


Sklárna a sklářská krčma

ajetoglass.com

Ajeto je sklárna s krčmou, která nabízí nejen tradiční české sklo včetně luxusního a exkluzivního od světoznámých designérů a sklářů, ale i další služby včetně spousty informací a zážitků. 


Velkoobchod s nápoji

napoje-dvorak.cz

Velkoobchod nabízí široký sortiment alkoholických nápojů, vína, sudového piva, nealko nápojů, tabák, cigarety, drogerii, úklidové prostředky, obalový materiál jako krabice na pizzu, menuboxy, kelímky atd. vše se zaměřením na gastronomii, restaurace, bary, diskotéky, občerstvení či sezónní provozy na koupalištích u cyklostezek.

Zajišťování propagačního materiálu, při pravidelných odběrech sudového piva zdarma obdržíte účtenky, pivní tácky, pivní sklo, ubrusy, slunečníky, trička a další, prostě vše co mají pivovary v nabídce. Zboží je po dohodě zaváženo na Vaší provozovnu. Dále se velkoobchod zabývá firemními večírky, větší rodinnou oslavu, narozeninami, výročími a svatbami.


Vyplnění úlovkového listku

Metodická pomoc při vyplnění Úlovkového lístku


podrobný návod zde                                     Bližší podmínky lovu SÚS

Aktualizace podmínek k výkonu rybářského práva pro rok 2022 Výdej povolenek r. 2022

Nyní je možný pouze individuální výdej povolenky.Nahrajte fotografii

Vaše fotografie můžete nyní nahrát zde

 


         

Rybářský kroužek

Informace o rybářském kroužku.Rybářské závody 2022

Rybářské závody 2022


Sponzoři